Materiał hal łukowych

Prefabrykowane hale łukowe TG Buildings produkuje się z Galvalume®

Wszystkie prefabrykowane hale łukowe TG Buildings są standardowo wykonane są z blachy stalowej Aluzinc® / Galvalume® S350GD +AZ (AZ55 GRADE 50; ASTM A-792), pokrytej powłoką aluminiowo cynkową (55% aluminium, 43,4% cynku, 1,6% krzemu). Grubość blachy zależna jest od obciążeń śniegiem i wiatrem w lokalizacji, w której stoi hala. 

 

Żaden inny producent w Europie nie produkuje hal łukowych wyłącznie z blachy Galvalume. Zwykle jest to gorszej wytrzymałości blacha ocynkowana lub ocynkowana powlekana, klasy S320GD +Z lub niższej.

 


 

Cechy blachy pokrytej stopem aluminium i cynku.

Trwałość blachy alucynkowej jest 7 razy dłuższa niż powszechnie stosowane pokrycia z blachy ocynkowanej powlekanej poliestrem. Aluminium zapewnia bardzo długą żywotność powłoki antykorozyjnej, a cynk dodatkowo chroni nieosłoniętą stal na krawędziach i w uszkodzonych miejscach. Ponadto Galvalume odbija ponad 83% promieniowania słonecznego, dzięki czemu powłoka hali nie nagrzewa się podczas upałów.

Samonośne prefabrykowane hale łukowe - przęsła łukowe hali łukowej produkowane są wyłącznie z blachy Galvalume (alucynk)

Blacha Galvalume na jednej z prefabrykowanych hal łukowych TG Buildings typu D.

 

Gwarancja na korozję.

Wszystkie hale TG Buildings objęte są 25 lub 30 letnią (w przypadku łuków kolorowych, dodatkowo pokrytych jednostronnie warstwą lakieru) gwarancją na korozję. Przez cały okres eksploatacji hale łukowe nie wymagają odnowy zabezpieczenia antykorozyjnego. Nie trzeba ich w żaden sposób konserwować, ani malować. 

 

 

Hale łukowe kolorowe – blacha Galvalume Plus®

 

Wykonane w wersji kolorowej, prefabrykowane hale łukowe TG Buildings, są fabrycznie zabezpieczone przed porysowaniem w trakcie produkcji i transportu folią, którą odrywa się bezpośrednio przed montażem.

 

Blacha kolorowa jest pokryta lakierem poliuretanowym. Łuki hali są droższe, lecz także dłuższa jest gwarancja na korozję.

 

Karta kolorów hal łukowych TG Buildings.

Stalowe prefabrykowane hale łukowe - hala łukowa z Galvalume Plus zabezpieczona przed porysowaniem.

Folię zabezpieczającą przed porysowaniem łuki hali, odrywa się przed montażem.